ENERGETICKÝ/Á SPECIALISTA/KA - Liberec / Stavební inženýři

FirmaConsultora s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 32 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Do pobočky v Liberci hledáme nové kolegy, kteří již jsou nebo by se chtěli stát energetickými specialisty.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zaměřování stávajících objektů
- zpracování průkazů energetické náročnosti budovy (PENB)
- komunikace s klienty
- kooperace při zpracování dotačních programů
- kontrola vyhotovených PENB
POŽADUJEME
- VŠ stavebního směru nebo SŠ stavební a min. 5 let praxe v oboru
- samostatnost, cílevědomost a loajalitu
- práce na PC
- časovou flexibilitu
- oprávnění k výkonu činnosti energetického specialisty výhodou
VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU
- uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo, Protech, Deksoft)
- oprávnění energetického specialisty
- zkušenost se zpracováním podkladů pro NZÚ, IROP, OPPIK
- kreslení v AutoCAD nebo ArchiCAD
NABÍZÍME
- samostatné vedení zakázek
- férové jednání
- fixní odměnu a motivační část mzdy
- telefon s neomezeným voláním a sms
- odpovídající vybavení nutné k výkonu činnosti
- karierní růst
V případě zájmu zašlete Vaše CV na adresu [email protected] a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Jiné, praxe v oboru min. 5 let
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Husova 21/13, Liberec, 46001, Česko
mzda, plat (hrubý):od 32 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Consultora s.r.o., IČ: 25400339
datum zveřejnění nabídky práce:15. 01. 2024